Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy do udziału w konkursach w ramach projektu: NIMPTSCH NAS ŁACZY: - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy do udziału w konkursach w ramach projektu: NIMPTSCH NAS ŁACZY:

1. Konkurs na unikalną miniaturę z kodem QR

Wybierz się w piękną podróż śladami Karela von Nimptscha, weź udział w konkursie i wygraj wyjątkową miniaturę z limitowanej serii stworzonej z okazji czesko-polskiego projektu transgranicznego Nimptsch nas łaczy.

1. Konkurs SELFIE FACEBOOK o cenne nagrody

Zawalcz o 5 cennych nagród w ramach czesko-polskiego projektu transgranicznego Nimptsch nas łączy.

Więcej informacji na stronie projektu: https://www.nimptschnasspojuje.cz/pl/konkuruj-z-nami/

W obecnym czasie zapraszamy do skorzystania z nowej oferty stworzonej w ramach realizowanego wspólnie przez Niemczę i Letohrad projektu – Łączy nas Nimptsch.

Obecnie promujemy trasę turystyczną łączącą oba miasta. Z przebiegiem trasy i jej ciekawostkami możemy zapoznać się w Baszcie Miejskiej w Niemczy.  Strona czeska dostarczyła do Baszty Miejskiej w Niemczy ulotki, które powstały podczas obecnej realizacji projektu przez stronę czeską.

Promocji trasy służą także ogłoszone powyżej konkursy.

A na trasie „Łączy nas Nimptsch” z Letohradu do Niemczy będzie można zwiedzić ciekawe historycznie i atrakcyjne miejsca w regionie: Letohrad, Jablonné nad Orlicí, Dolní Hedeč – Králíky, Międzylesie, Żelazno, Bardo, Niemcza.