Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zaproszenie do składania ofert opieki stomatologicznej nad uczniami Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gilowie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W związku z wejściem w życie w dniu 12 września 2019 r. ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 r.o opiece zdrowotnej nad uczniami, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gilowie „Szkoła z baśni”, zaprasza do składania ofert na realizację opieki stomatologicznej nad uczniami Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gilowie, dla której organem prowadzącym jest Stowarzyszenie „Szkoła z baśni”. Szczegółowe informacje zamieszczone są w ogłoszeniach poniżej.