Cóż bez miłości wart byłby świat – piękny wieczór przy romantycznej muzyce z piosenkami w mistrzowskim wykonaniu

Niemczański Ośrodek Kultury od lat stara się by wieczór walentynkowy był niezapomniany i pełen wzruszeń.  Tak też się stało w minioną sobotę. Przybyłych na muzyczny wieczór gości przywitał Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski.

Koncert poprowadziła pełniąca obowiązki dyrektora Renata Kukuła.

Jako pierwsza zaprezentowała się grupa taneczna działając przy NOK w składzie Lilianna Adamska, Natalia Zawrzykraj, Maja Ostrowska i Joanna Rutkowska. Grupa dziewczynek ćwicząca pod kierunkiem Julietty Wojciechowskiej nazwała swoją formację „Roztańczona Niemcza”.  Występ pełen energii, starannie przygotowany i wykonany spodobał się licznej publiczności.

Bardzo piękną walentynkową niespodzianką okazał się występ zespołu Winyl Band w składzie Aleksandra Stano wokalistka, Bartosz Listwan wokalista i  Radosław Mokrus pianista. Zespół wykonał znane wszystkim  piosenki jak Zimny drań, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Odrobinę szczęścia we miłości, Bo nie zapomnisz mnie i wiele innych. Koncert przydłużony został bisami, a goście obecni na sali śpiewając wspólnie z zespołem pozostali jeszcze po zakończeniu występu świętując wspólnie w atmosferze subtelnej aury muzycznego wydarzenia.

Kończąc spotkanie Burmistrz Jarosław Węgłowski zaprosił obecnych na kolejny koncert zaplanowany z okazji Dnia Kobiet na dzień 8 marca 2024r.