Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Nowy dach dla pogorzelców z Wilkowa Wielkiego - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Nowy dach dla pogorzelców z Wilkowa Wielkiego

W tym tygodniu miał miejsce odbiór techniczny nowo odbudowanego dachu i poddasza budynku, który na początku lutego 2018 roku stanął w płomieniach. Przy starej cegielni w Wilkowie Wielkim w jednym z domów wybuchł pożar, który doszczętnie spalił dach i poddasze budynku wielorodzinnego. Poszkodowani mieszkańcy Gminy Niemcza pozostali bez dachu nad głową, lecz dzięki ludziom dobrej woli i ich wsparciu finansowaemu oraz materialnemu udało się przywrócić dom do stanu używalności.

c

Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i prosimy o dalsze wspieranie i pomoc pogorzelcom. mt_gallery: