URZĄD MIASTA I GMINYNIEMCZA

 

Home / Aktualności / Bez kategorii / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

PEŁNE NAGRÓD zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Niemczy

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022  w Szkole Podstawowej w Niemczy odbyło się 24 czerwca 2022 r. Gośćmi Szkoły byli  rodzice  uczniów, Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Osipowicz, Skarbnik Gminy Niemcza Marta Żłobicka-Wnuk  oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Sandra Słobodzińska.

Podczas apelu wręczono Nagrody Burmistrza, nagrody książkowe za osiągnięcia w nauce, nagrody dla sportowców, nagrody za wysoką frekwencję, nagrody za zbiórkę baterii.

Uczniowie wyróżnieni:

Kl.IV Nagroda Burmistrza za średnią min. 5,0 oraz wzorowe zachowanie:

M.Łomnicka, L.Bilińska, L.Sudół, P. Przybytkowska-Siwik.

Nagroda książkowa: T.Masiewicz

Kl.V nagroda burmistrza: Z.Basiów, P.Drabik

Kl.VII a nagroda burmistrza Sz.Ryndak

Kl.VII b nagrody książkowe: H.Milak, B.Milak, H.Gorczowska.

 

Podsumowanie sportowe:

– II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych : Przybytkowska -Siwik P., Bilińska L. Łomnicka M. Wójcik S. Basiów Z., Rdzeń A. Drabik P.

– II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych: Majewski F. Masiewicz T. Klisowski A. Nowak D. Grodecki G. Wakulik D. Wielkoszyński M.

– II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych: Borodajko E. Kopińska Z. Kuźniar E., Perkowska M., Szlama K., Śledź K., Gorczowska H.

– II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych: Makowski J. Jarguz M. Kijkowski S. Gizulewski A. Wrzesiński M. Palimąka B. Karp J.

– II miejsce w powiatowych zawodach w p. nożnej: Kijkowski S. Łyczak Ł. Gizulewski A. Makowski J. Jarguz M. Frygies D. Dobosz M. Domański A. Słobodziński Sz. Milak B. Cecot A.

– III miejsce w powiatowych zawodach w tenisie stołowym w Łagiewnikach – Frygies D.

– I miejsce na rejonowych zawodach w piłce siatkowej chłopców klas VII-VIII w Łagiewnikach 1.04.2022 r. Makowski J. Frygies D. Sośniak A. Jarguz M. Kijkowski S. Woźniak M. Milak B. Słobodziński Sz. Cecot A. Palimąka B. Szydziak K.

– III miejsce w powiatowych zawodach w p. siatkowej chłopców klas VII -VIII w Dzierżoniowie : Makowski J. Frygies D. Sośniak A. Jarguz M. Ostrowski B. Kijkowski S. Woźniak M. Milak B. Słobodziński Sz. Cecot A. Palimąka B. Szydziak K.

– I miejsce w powiatowych zawodach w mini p. siatkowej „ dwójek” w Łagiewnikach : Przybytkowska- Siwik Patrycja, Łomnicka Michalina, Bilińska Lena, Zaraś Judyta, Wójcik Sandra, Mykytiuk Anna i Sudół Lena,

-II miejsce w powiatowych zawodach w mini p. siatkowej „ dwójek”w Łagiewnikach: Masiewicz Tomasz, Ochał Mateusz, Cisek Nikodem, Zawrzykraj Julian.

– II miejsce w powiatowych zawodach la- w czwórboju lekkoatletycznym kategoria chłopcy: Cecot A., Wrzesiński M., Palimąka B., Wakulik D., Grodecki G., Szydziak K.

– IV miejsce w powiatowych zawodach la- w czwórboju lekkoatletycznym kategoria dziewcząt : Szlama K, Rdzeń Anouk, Przybytkowska-Siwik P. , Bilińska L., Zaraś J., Basiów Z, Anna Mykytiuk a indywidualnie

I miejsce w rzucie p. palantową – Rdzeń Anouk

III miejsce w skoku w dal – Gracjan Grodecki

III miejsce w biegu na 1000 m – Mikołaj Wrzesiński

III miejsce w biegu na 60 m- Mikołaj Wrzesiński

Zbiórka baterii:

I m. m. Łomnicka kl.4

II m. D.Wirtel kl.6

III m. A.Mielczarek kl.3

100-procentowa frekwencja:

Kl. Ia J.Woleniuk

Kl. II J.Mandziej, Z.Słodowicz

Kl.III N.Woleniuk

WSZYTKIM WYRÓŻNIONYM GRATULUJEMY!

 

 

Niezbędnik

W serwisie

Archiwum roczne

Najnowsze