Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Terminarz pierwszych spotkań i szkoleń OKW w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Terminarz pierwszych spotkań i szkoleń OKW w Niemczy

Zgodnie z postanowieniem nr 143/2023 Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu II z dnia 27 września 2023 r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz referendum ogólnokrajowego zarządzonych na dzień 15 października 2023 r., Urząd Miasta i Gminy w Niemczy informuje, iż pierwsze spotkania i szkolenia obwodowych komisji wyborczych  w Niemczy odbędą się w dniu 03 października 2023 r. o godz. 14:00 w Niemczańskim Ośrodku Kultury, ul. Rynek 32.