Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Umowa na zadanie  „Rewitalizacja Parku Zamkowego im. Pary prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich" podpisana. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Umowa na zadanie  „Rewitalizacja Parku Zamkowego im. Pary prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich” podpisana.

Mamy przyjemność poinformować, że 20.05.2022 r, podpisaliśmy Umowę nr 1/2022 w sprawie udzielenia dotacji celowej na dofinansowanie zadania pn. „Rewitalizacja Parku Zamkowego im. Pary prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich”

Umowa na dofinasowanie zadnia została podpisana  w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. Kancelarię Prezesa Rady Ministrów reprezentował Wojewoda Dolnośląski Jarosław Kresa natomiast Gminę Niemcza Burmistrz Jarosław Węgłowski oraz Skarbnik Gminy Niemcza Marta Żłobicka -Wnuk.

Informujemy, że zgodnie z zasadami dofinansowania zewnętrznego, po podpisaniu umowy rozpoczyna się realizacja zadania.  Prace przy rewitalizacji Parku Zamkowego będą więc prowadzone już w tym roku. O szczegółach zaplanowanych prac będziemy informowali.

Poniżej koszty zadania:

• Wartość zadania 1 250 000,00 zł