Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Widoczne postępy w pracach porządkowych na terenie Stadionu Miejskiego oraz obiektu Orlik w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Od rozpoczęcia wakacji wiele dzieje się na terenie naszego Orlika oraz obiektu Stadionu Miejskiego. Nowy Zarząd klubu Sortowego Niemczanka Niemcza prowadzi prace porządkowe. Decyzją Burmistrza Jarosława Węgłowskiego teren stadionu został objęty pracami, do których zobowiązane zostało Przedsiębiorstwo Komunalne w Niemczy. W przygotowaniach obiektu uczestniczą także pracownicy Niemczańskiego Ośrodka Kultury.

Na chwilę obecną:

– przygotowana jest płyta boiska

– przygotowano i uporządkowano teren przy Orliku, jednocześnie prowadzone są prace przy wykaszaniu poboczy zarośniętych na Orliku

– przycięto gałęzie drzew przy bramie wjazdowej

– odnowiono grilla na Orliku

– wywieziono gruz, śmieci z terenu Orlika

– wysprzątano trybuny  oraz  schody z Orlika na boisko

– wykonano mural z logiem KS Niemczanka Niemcza

Wszystkie prace prowadzone są w związku z zaplanowanymi imprezami oraz coraz większym zainteresowaniem rozgrywkami sportowymi, ktore odbywają się regularnie  na terenie obiektu.