Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zawody Powiatowe w Biegach Przełajowych w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zawody Powiatowe w Biegach Przełajowych w Niemczy

Szkoła Podstawowa w Niemczy od lat jest organizatorem ZAWODÓW POWIATOWYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

W tym roku odbyły się one 5 października. Gościliśmy 19 drużyn z powiatu dzierżoniowskiego.

Młodzież wystartowała w czterech kategoriach. Oto wyniki zawodów:

Kategoria dziewczęta młodsze kl. IV-VI:

I miejsce SP nr 3 Dzierżoniów ,

II miejsce  SP Piława Górna ,

III miejsce SP Niemcza,

Kategoria chłopcy młodsi kl. IV-VI:

I miejsce  SP nr 9 Dzierżoniów ,

II miejsce  SP Piława górna ,

III miejsce  SP Łagiewniki ,

Kategoria dziewczęta starsze klasy VII -VIII:

I miejsce SP Łagiewniki,

II miejsce SP nr 3 Dzierżoniów ,

III miejsce SP Niemcza ,

Kategoria  chłopcy starsi kl. VII-VIII:

I miejsce SP nr 3 Dzierżoniów ,

SP Oleszna

III miejsce  SP Niemcza

Szkołę Podstawową z Niemczy reprezentowali: Brońska Klaudia, Janisz Zuzanna, Mykytiuk Anna, Przybytkowska -Siwik Patrycja, Rudnicka Hanna, Wójcik Sandra, Zaraś Judyta, Drabik Patrycja, Gajos Paulina, Grabiec Patrycja, Kowalczyk Martyna, Szuszkiewicz Agata, Wrotniak Venessa, Basiów Zosia, Cisek Nikodem, Filipek Marcel, Łabuda-Stryjakiewcz Oskar, Majewski Filip, Masiewicz Tomasz, Sarkany Damian, Słobodziński Michał, Woleniuk Norbert, Araszczuk Lucjan, Grajek Aleksander, Klisowski Aleksander, Lisiecki Maciej, Śmigasiewicz Maksymilian, Wakulik Dawid, Wnuk Nikodem.

Gratulujemy wszystkim  uczniom miejsc na podium i życzymy sukcesów w dalszym życiu, nie tylko sportowym.

Zawody przygotowała  J. Bagińska.