Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza ZIMOWISKO 2024 z Niemczańskim Ośrodkiem Kultury. Bardzo prosimy o zapoznanie się z ofertą i dokonanie zgłoszeń ze względu na konieczność pilnej rezerwacji obiektu. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Burmistrz Miasta I Gminy Niemcza oraz Niemczański Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają dzieci ze szkół podstawowych na ZIMOWISKO!

Termin wyjazdu przypada na pierwszy tydzień ferii, a dokładniej 14-20 stycznia. Zimowisko odbędzie się w malowniczym Radkowie w Ośrodku Wypoczynkowo-Kolonijnym „ZIELONY LAS”. Link do strony ośrodka -> https://zielonylasradkow.pl/.

Oferujemy bogaty program oraz niezapomniane wspomnienia dla naszych uczestników:
• wycieczki wyjazdowe,
• wycieczki piesze,
• zajęcia tematyczne np.: piłkarskie, taneczne, rękodzielnicze,
• ogniska,
• wyjścia na lodowisko,
• I wiele innych atrakcji.
Gwarantujemy:
• nocleg,
• wyżywienie,
• transport do i z ośrodka,
• atrakcyjny program podczas wyjazdu.

Koszt wyjazdu to 1200 zł.

Zapisy trwają do 30 listopada, wraz z wpłatą zaliczki.
Kontakt w sprawie zapisów pod numerem: 606 304 320 lub pod adresem e-mail: jedrowski.pawel@onet.pl.