Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Decyzją zebrania wiejskiego nowym sołtysem sołectwa Ligota Mała została Pani Urszula Cieleban.

 
Za nami kolejne wybory na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej. Tym razem odbyły się 22 lutego w sołectwie Ligota Mała. O stanowisko sołtysa ubiegały się: Pani Małgorzata Adamczuk oraz Pani Urszula Cieleban. W wyniku przeprowadzonego tajnego głosowania Panie otrzymały następującą ilość głosów: – Pani Urszula Cieleban – 10 głosów, Pani Małgorzata Adamczuk – 9 głosów. Decyzją zebrania wiejskiego nowym sołtysem sołectwa Ligota Mała została Pani URSZULA CIELEBAN.
W skład Rady Sołeckiej weszli: Pan Roman Adamczuk – Przewodniczący, Pan Łukasz Częczek, Pani Anastazja Łopacińska i Pan Rafał Szymański
 Pani Sołtys oraz Radzie Sołeckiej gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy na rzecz lokalnej społeczności. A dotychczasowej Pani Sołtys – Małgorzacie Adamczuk składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i trud włożony w rozwój sołectwa podczas pełnionej funkcji.