Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Od Nowego Roku targowisko miejskie w Niemczy, w nowym miejscu. Zapraszamy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Od Nowego Roku targowisko miejskie w Niemczy, w nowym miejscu. Zapraszamy

 

Urząd Miasta i Gminy w  Niemczy  informuje, że z dniem 1 stycznia 2023 roku zmienia się miejsce  targowiska miejskiego w Niemczy.  Targowisko od  1 stycznia 2023 r.  będzie działać na wyodrębnionej części Placu Rotmistrza Aleksandra Hrynkiewicza. Dodatkowo nadal jeszcze istnieje,  możliwość dzierżawy na nowym targowisku, 6 miejsc handlowych,  w postaci wiat drewnianych zamkniętych, o pow.5m2. 

Wszelkich informacji w sprawie dzierżawy udziela Referat Rolnictwa, Nieruchomości i Działalności Gospodarczej pod numerem  74 8376-994.

Dotychczasowe miejsce targu czyli Zielonka, przy wschodniej części murów miejskich, przygotowane na czas prac remontowych związanych z rewitalizacją Baszty Miejskiej i placu przy Baszcie, nie będzie już pełniło tej funkcji.

Równocześnie informujemy, że w powyższej sprawie została podjęta uchwała Rady Miejskiej w Niemczy w dniu 29 listopada 2022 roku oraz uchwała dotycząca opłaty targowej.

Poniżej zdjęcia

oraz:

REGULAMIN TARGOWISKA MIEJSKIEGO w Niemczy na Placu Rotmistrza Aleksandra Hrynkiewicza:

targ uchwała

Uchwała w sprawie opłaty targowej:

opłata targowa