Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Pasowanie na ucznia 2021 w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Pasowanie na ucznia 2021 w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy

 

14 października 2021 r. odbyło się w Szkole Podstawowej w Niemczy uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia.

Wśród zaproszonych gości byli: pan Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski, pani Skarbnik Gminy Marta Żłobicka Wnuk, rodzice uczniów klas pierwszych, pracownicy szkoły.

Klasy pierwsze, przy ogromnym wsparciu starszych uczniów z kl. VIII a,  przedstawiły zebranym montaż słowno-muzyczny urozmaicony tańcami, po którym nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszaków na pełnoprawnego ucznia naszej szkoły. Uczennice klasy III złożyły życzenia swoim młodszych kolegom i koleżankom. Wiele ciepłych słów skierowanych do dzieci padło również z ust pana burmistrza i pani dyrektor szkoły.

Po uroczystości pasowania klasa VIII a złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Odpowiedzialne za uroczystość były panie Małgorzata Kuźniar i Joanna Romantowska, przy wsparciu pań Alicji Wszołek, Iwony Borowskiej i Alicji Łysiak. Za oprawę muzyczną i poczet sztandarowy odpowiedzialny był opiekun SU pan Michał Paczkowski.