Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza W Niemczy posadzono 100 róż na Stulecie Niepodległej - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W Niemczy posadzono 100 róż na Stulecie Niepodległej

Serdecznie dziękujemy wszystkim chętnym osobom, które uczestniczyły w sadzeniu róż przy ul. Bolesława Chrobrego w Niemczy w dniu 16 października 2018 r. Wspaniała atmosfera i bardzo duża ilość osób chętnych do wspólnej pracy zaowocowały pierwszą rabatą róż w roku 100- lecia Niepodległości.

Mamy nadzieję, że już na wiosnę uda się powtórzyć akcję i zasadzić kolejne sadzonki róż. W imieniu organizatorów Towarzystwa Miłośników Niemczy i Ziemi Niemczańskiej serdecznie dziękuję za udział wszystkim Miłośnikom Niemczy, szczególnie Burmistrzowi za sfinansowanie zakupu sadzonek, Przedsiębiorstwu Komunalnemu za przygotowanie terenu, Pani Paulinie Cisek, dzięki której aktywnie w pracach uczestniczyły dzieci ze świetlicy Niemczańskiego Ośrodka Kultury. Dziękuję także pomysłodawczyni akcji Stanisławie Hermann oraz Tomaszowi Dymnemu za wybór sadzonek i ich rozplanowanie.

Tekst: Renata Kukuła