Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski uhonorowany medalem 22. Karpackiego Batalionu Piechoty Górskiej - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Decyzją dowódcy 22.Karpackiego Karpackiego Batalionu Piechoty Górskiej ppłk Marcina Sudka Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski został uhonorowany medalem jubileuszowym. Medal jako wyróżnienie został przyznany Burmistrzowi Niemczy w uznaniu dotychczasowej, konstruktywnej współpracy i  planów realizacji przyszłych działań  z 22.Karpackim Batalionem Piechoty Górskiej im. Gen. Dyw. Bronisława Prugara – Kietlinga.

Medal został wręczony 19 października 2022r.