Zapraszamy 13 styczna w sobotę na WOŚP w Niemczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sylwester Pióro
piątek, 05 stycznia 2018 12:10

czołówka WOŚP 18

W tym roku WOŚP w Niemczy odbędzie się 13 stycznia tj. w sobotę. W programie naszej imprezy od godz. 16.00 do 18.00 Jasełkowe show czyli konkursowy przegląd jasełek, w którym wystąpią artyści z przedszkola Publicznego w Niemczy, ze Szkoły Podstawowej w Niemczy oraz Niepublicznych Szkół Podstawowych w Gilowie i w Przerzeczynie – Zdroju.

Przewidziano dla występujących nagrody Jury oraz nagrodę publiczności. Po jasełkach w tańcu Break Dance wystąpi zespół WantedCrew , Gwiazdą wieczoru będzie góralska kapela POJANA, która wykona koncert kolęd oraz zaprosi całą salę do wspólnych śpiewów i tańców. Wystąpią także GRODZIANIE, na zakończenie imprezy tradycyjnie światełko do nieba. W trakcie będą odbywały się licytacje gadżetów WOŚP.

W niedzielę 14 stycznia wolontariusze będą kwestować na terenie całej Gminy Niemcza, w Gilowie odbędzie się koncert od godz. 16.30 w sali wiejskiej.

Serdecznie wszystkich zapraszają współpracujący od lat organizatorzy:

Sztab WOŚP w Dzierżoniowie, Gmina Niemcza oraz Niemczański Ośrodek Kultury.

Poniżej plakat imprezy.

Tekst i plakat: Niemczański Ośrodek Kultury