Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wyjazd uczniów Szkoły Podstawowej w Niemczy do Schroniska "Azyl" - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wyjazd uczniów Szkoły Podstawowej w Niemczy do Schroniska „Azyl”

Dnia 20 lutego odbył się wyjazd zorganizowany przez świetlicę Szkoły Podstawowej w Niemczy do schroniska dla zwierząt „Azyl” w Dzierżoniowie. Od listopada dzieci przynosiły karmy, płyny, koce dla psów. Uczniowie zaangażowani w zbiórkę mieli możliwość odwiedzić schronisko i przekazać wcześniej zebrane rzeczy. Po schronisku dzieci oprowadziła pani opiekująca się zwierzętami, która opowiadała o życiu psów w schronisku oraz udzielała odpowiedzi na pytania zadawane przez dzieci.

azyl3

Źródło: Szkoła Podstawowa w Niemczy mt_gallery: